Haberler

Alu Art 2014 / Ersaş erPASCal® Pencere Serisi, Dubai The Big 5 Fuarı’nda


Ersaş Alüminyum A.Ş.
 

Ortadoğu’nun en büyük inşaat fuarı olan The Big 5 Dubai Fuarı’nda, “Plastik Pencereden Tek Farkı, Alüminyum Olması” sloganı ile dikkatleri üzerine çeken Ersaş erPASCal® Pencere Serisi ve PASCal – 77 ® Oval Pencere Serisini Ortadoğu ve Körfez ülkelerinin sektör temsilcileriyle buluşturdu.

The Big 5 Dubai Fuarı sayesinde Körfez ülkelerinin seçkin proje yöneticileri ve lider yatırımcılarıyla buluşma fırsatı yakalayan Ersaş Alüminyum Pencere, ileriki dönemlerde Dubai başta olmak üzere komşu ülkelerde ve Körfez Bölgesi’nde, marka bilinirliğinin devamı için gerekli çalışmalara odaklanmaya devam edecek.
Bugüne kadar alüminyum pencere konusunda yaptığı atılımlar ve ortaya koyduğu yenilikler ile bu sektörde ses getiren Ersaş Alüminyum Pencere, günümüz ve geleceğin kusursuz penceresini ortaya koymak için yaptığı çalışmalar sayesinde erPASCal® Pencere Serisi’ni geliştirerek bu konudaki başarısını taçlandırdı.
“Plastik Pencereden Tek Farkı, Alüminyum Olması” sloganı ile yurt içi ve yurt dışında, sergilendiği tüm fuarlarda hak ettiği yoğun ilgi ve talebi gören erPASCal® Pencere Serisi, plastik doğrama makineleri ile imalat, plastik doğrama programı ile teklif ve kesim, plastik doğrama ustaları ile üretim, plastik doğrama aksesuarları ile imalat ve montaj imkânı gibi üstün özellikleriyle dikkat çekiyor.
Yıllardan beri, sanayicilikte gösterdiği başarılarla göz dolduran ve üretim yaptığı birçok sektörde lider olan Ersaş Alüminyum, alüminyum pencere sistemlerindeki Ar-Ge yatırımları ve geliştirdiği sistem serileri ile üstün nitelikli ve çağdaş çözümlerin adresi olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Ersaş erPASCal® Pencere Serisi, Dubai The Big 5 Fuarı’nda Ortadoğu’nun en büyük inşaat fuarı olan The Big 5 Dubai Fuarı’nda, “Plastik Pencereden Tek Farkı, Alüminyum Olması” sloganı ile dikkatleri üzerine çeken Ersaş erPASCal® Pencere Serisi ve PASCal – 77 ® Oval Pencere Serisini Ortadoğu ve Körfez ülkelerinin sektör temsilcileriyle buluşturdu.

Ersaş erPASCal® Windows Series in Dubai Big 5 Fair Ersaş erPASCal® Window Series and PASCal – 77 ® Elliptical Window which has attrached all interests with the slogan of ‘ the only difference from plastic Window is to being Aluminum Window’ , had the chance of being together with the representatives of the middle east and arm at the fair of Dubai the Big 5 which is the biggest construction fair in middle east.