Sağlam Temellere Dayanan
Köklü Bir Geçmiş

Yarım Asrı Aşan Tecrübe

Köklerinden aldığı güçle yükselen şirket
Ersaş Alüminyum

Daimi hedefimiz, Türkiye'nin ve Dünyanın bir çok noktasına yayılmış bayi ağlarımızın aracılığı ile, Dünya’da pek çok İLK’e imza atan ve ERSAŞ Alüminyum bünyesinde bulunan patentli pencere sistemlerini, müşterilerimize hızlı ve sorunsuz bir şekilde sunmaktır.

ersaş

Alüminyum Profilde Endüstriyel Sanayinin Birçok Noktasındayız.

ersaş

Nitelikli Üstün Özellikleri Olan Alüminyum Pencere Ve Kapı Sistemleri

ersaş

Türkiye ve Dünya'da Aktif Bayi ve Distribütör Ağı

Entegre Üretim, Nitelikli Ürünler, 100'den Fazla Sektöre İhracat

ersaş
Sektörde Kullanılan Ürünler

Avrupa, Orta Doğu, Asya, Kuzey Afrika, Kuzey ve Güney Amerika gibi uluslararası arenada yürüttüğü pazarlama-satış faaliyetlerinden elde ettiği güçlü birikim ve tecrübesiyle Türkiye’nin lider entegre alüminyum fabrikası konumundadır.

Sektörlerin ihtiyaçlarını tespit edip, bu yönde ürünler geliştirerek oluşturduğumuz bayi ağı ile Yüzyılın metali olarak bilinen alüminyum, günümüzde yüksek teknolojik ürünler sunan, Pencere ve Kapı Sistemleri, Enerji, Otomotiv, Akıllı Stok Sistemleri ve Yapı&İnşaat sektörlerine  ve aynı zamanda Soğutucu, Sera, Mobilya, Kabin, Otoyol Tabela, Tır & Dorse, İskele Merdiven, Süpermarket Konsept, Fuar Stant, Makine Konveyör, Endüstriyel Mutfak ve Reklam Tanıtım Profilleri gibi yüzü aşkın sektöre ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

ersaş

Her Yönüyle Alüminyum

Alüminyum doğada en bol bulunan elementlerden biridir, üretimden tüketime kadar çevre dostudur, geri dönüştürülebilir. Doğada yaygın olarak boksit cevheri olarak bulunur.  Çeşitli prosesler ile endüstriyel kullanıma uygun hale gelmesine rağmen geri dönüşüm maliyeti daha düşüktür. Çok kullanışlı bir metaldir, hafiftir ve dayanıklıdır.  Üstün pasivasyon özelliğinden dolayı korozyona karşı dayanıklıdır. Şekillendirilmesi kolay alüminyum aynı zamanda iyi bir iletkendir. Al sembolü olan kimyasal element, gümüş renkli sünek bir metaldir.  Birçok endüstriyel alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.Alüminyum, kullanıma uygun alaşımlarla ekstrüde edilir.

ERSAS Grup Şirketleri  bünyesinde, alüminyum hammadde billet döküm, tasarıma özel çeşitli imalatlar yapılarak alüminyum profil üretimi gerçekleştirilmektedir.

alüminyum hakkında

Medya Merkezi

Duyurular

Tanıtım Filmleri

Basında Ersaş

ersaş

Türkiye’de Ve Dünya’da Prestijli Projeler

PASCal Pencere ve Kapı Sistemleri, ES 40 Sürme Serisi, ES 55 Sürme Serisi, Pal System adı altında Türkiye’de ve Dünyada birçok özel saygın projede kullanılmaktadır.

ALÜMİNYUM PENCERE SİSTEMLERİNDE ESTETİK GÖRÜNTÜ 
Atalet moment değerinin yüksek olmasından dolayı rüzgâr yüküne karşı direnç gösterir; bu özelliğinden dolayı yüksek katlı binalarda tercih sebebidir.

MANZARA GÖRSELİ OLAN PROJELERDE UYGULAMA ÖZELLİĞİ 
Sürme serilerinde profil detaylarının ince olması ürünün estetik özelliğini arttırmaktadır. 
Bu da manzarayı bozmayarak estetik yapılarda tercih sebebi olmaktadır.

45 ° CAM ÇITASI UYGULAMA ÖZELLİĞİ
Türkiye’de ve Dünya’da bir ilk olan, 45 derece kesim özelliği ile üretilen ‘’ alüminyum cam çıtası geçme sistemi ve formu ‘’ sayesinde alüminyum pencerelerde daha dekoratif ve estetik bir görünüm sağlanmaktadır.
 

Ersaş Alüminyum, bir Gözeler Holding kuruluşudur.