Haberler

Winart / Eylül 2017 / Ersaş Alüminyum; PAL System Serisiyle, Dubai Windows, Doors & Facades Event Fuarı’nda


Ersaş Alüminyum A.Ş.
 
 

Dubai’de Global Iş Baglantıları Gerçekleştirildi
25 – 27 Eylül 2017 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Windows, Doors & Facades Event – Gulfglass 2017 Fuarı’nda sektörün gelişimi için sundugu ileri teknoloji sistem serilerini sektör profesyonelleriyle paylaşan Ersaş Alüminyum; fuarda pek çok global iş baglantısı gerçekleştirerek bu yılki
Dubai fuarını da verimli bir şekilde tamamladı.

Ersaş PAL System Seri Özellikleri Tanıtıldı
Ersaş Alüminyum; inşaat sektörü açısından önemli bir fuar olan yapı fuarı olan Windows, Doors & Facades Event – Gulfglass 2017 Fuarı’nda en son teknolojilerin kullanıldıgı ve pazarın ihtiyacı dogrultusunda geliştirilip, üretilen yeni PAL System Serisini tanıttı. Tanıtımda; Almanya Rosenheim ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinden alınan test sonuçlarına göre PAL System Kompozit Profilin ısı geçirgenlik kat sayısının 1,5 oldugu önemle vurgulandı. Profilin her tarafının alüminyum olduguna, 1,5 olan ısı geçirgenliginin dünyada şimdiye kadar hiçbir alüminyum profilde elde edilemedildigine dikkat çekildi.

Plastik Pencere Ile Aynı Imalat ve Montaj Prosesine Sahip
Mevcutta uygulanan plastik pencere ile aynı imalat ve montaj prosesine sahip oldugu için ekstra bir teknik gerektirmedigi, stant alanında canlı üretim performansı ile ziyaretçilerinin ve sektör temsilcilerinin ilgi ve begenisine sunuldu. Canlı üretim performansına ve stantlarına gösterilen yakın ilgiden son derece memnun kalan Ersaş Alüminyum yetkilileri, yurt dışında birçok fuar organizasyonunda bayileri ve iş ortakları ile buluşmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.