Haberler

Alüminyum Yapı 2014 / Yurt dışı fuarlarında Ersaş Alüminyum, sistemlerini tanıtmaya devam ediyor! / Aşkabat, Türkmenistan


Ersaş Alüminyum A.Ş.
 
 
 

Ersaş Alüminyum, Aşkabat, Türkmenistan'da sistemlerini  tanıtmaya devam ediyor!  

Yıllardan beri, sanayicilikte gösterdiği başarılarla göz dolduran ve satışını yaptığı , alüminyum pencere sistemleri, mobilya sektörü alm.profilleri ve diğer ürün guruplarını Ersaş Alüminyum yurt dışı müşterilerine sunuyor. Ersaş Alüminyum katıldığı yurt dışı fuarlarda,üstün nitelikli ve çağdaş çözümlerin adresi olmaya da devam ediyor. Bulunduğu konum itibariyle gelişimini tamamlayan Ersaş, yurt içindeki başarılarını uluslararası arenaya taşımak için adımlar atıyor. Hali hazırda birçok ülkeye yoğun bir şekilde ihracat yapan Ersaş, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerle ilgili yurt dışı fuarlarına katılarak da bu arenadaki yerini sağlamlaştırıyor.

Bugüne kadar alüminyum pencere konusunda yaptığı atılımlar ve ortaya koyduğu yeniliklerle bu sektörde ses getiren Ersaş Alüminyum Pencere, günümüz ve geleceğin kusursuz penceresini ortaya koymak için yaptığı çalışmalar sayesinde ERPASCAL Pencere Serisi’ni geliştirerek bu konudaki başarısını taçlandırdı. “Plastik Pencereden Tek Farkı, Alüminyum Olması” sloganı ile yurtiçi ve yurtdışında, sergilendiği tüm fuarlarda hak ettiği yoğun ilgi ve talebi gören ERPASCAL Pencere Serisi, plastik doğrama makineleri ile imalat ve montaj, plastik doğrama programı ile teklif ve kesim, plastik doğrama ustaları ile imalat , plastik doğrama aksesuarları ile imalat ve montaj imkanı gibi üstün özellikleriyle dikkat çekiyor. Katıldığı fuarlardan gelen yoğun bayilik talepleri ile yaygınlığını arttıran Ersaş, gelecek dönemde katılacağı fuarların hazırlıklarını da sürdürüyor.