Alüminyum Mimari Sistemler

Ersaş Alüminyum A.Ş.

ES 40 Yalıtımsız Sürme Serisi

 1. MANZARA GÖRSELİ OLAN PROJELERDE UYGULAMA ÖZELLİĞİ…
  ES 40 Sürme serisi profil detaylarının ince ve estetik özelliğinden dolayı manzara bozmayarak estetik yapılarda tercih sebebi olmaktadır.
 2. YALITIM GEREKTİRMEYEN MEKANLAR İÇİN UYGULAMA ÖZELLİĞİ…
  Dış ortam ile ilişki kurmayan İç mekan , dükkan vitrinleri pencereler alanlarda uygulanması ısıl konfor açısından önemlidir.
 3. JALUZİ UYGULAMA ÖZELLİĞİ…
  32mm cam boşluğu arası için özel cam çıta profili ile cam içi jaluzi uygulanması ile iç mekanlarda dekoratif bütünlük sağlıyor.
 4. 45 DERECE CAM ÇITASI UYGULAMA ÖZELLİĞİ…
  Türkiye’de ve Dünyada bir ilk 45 derece kesim, Alüminyum cam çıtası geçme sistemi ve formu sayesinde Alüminyum pencereler de daha dekoratif ve estetik bir görünüm sağlıyor…
 5. KUSURSUZ KÖŞE BİRLEŞİM ÖZELLİĞİ…
  Ekspres makine sistemi ile pencereler kusursuz ve sorunsuz köşe birleşimi pimli sistem ile daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır…
 6. ÇOCUK EMNİYETİ İÇİN KİLİT ÖZELLİĞİ…
  Uygulandığı sürme serilerde tam açılmasını engelleyerek havalandırma sağlarken düşme vakalarının önüne geçer.Sadece anahtarı ile açılabildiğinden tam güvenlik sağlar.
 7. AYARLI PERVAZ UYGULAMA ÖZELLİĞİ…
  Özel tasarım geçme pervaz yatağı sayesinde pencere montajından sonra oluşan duvar bozukluk görselleri kapatır. Boyadan sonra takılabilen ayarlı pervaz ile mimari görünüm ve pencere ile bütünlük sağlıyor.
 8. ZENGİN RENK SEÇENEKLERİ…
  Projelere estetik , nostaljik olgusunu yaşatan yüzey işlem ve Kaplama seçenekleri sayesinde , yanına yaklaşınca elementinin Alüminyum olduğunu hissettiren profil seçenekleri sunmaktadır.
Ersaş Alüminyum, bir Gözeler Holding kuruluşudur.