Alüminyum Ekstrüzyon Ürünleri

Ersaş Alüminyum A.Ş.

Alüminyum Mobilya Profilleri

Alüminyum mobilya profilleri mobilyalarınızın tamamlayıcı parçalarıdır. Çeşitli renk ve ebatta uygulanan mobilya profillerin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri uzun ömürlü ve nitelik bakımından sağlıklı ürün modellerinin olmasıdır. Alüminyum mobilya profilleri her sektöre uygun ürün çeşidi ile hem uygulama hem de kullanım kolaylığı sunmaktadır. Profiller istenilen ölçü ve renklerde kolayca bulunabilmektedir. Alanlarınızda dekoratif çözümler sunan alüminyum profiller, alüminyum sektöründe en çok uygulanan şeklidir.

Mobilya profilleri; sürgülü dolaplarda, mutfak setlerinde, dolaplarda ve diğer mobilyalarda sürgü sistemlerinin ayrılmaz bir parçası haline gelir. Tasarımdaki mevcudiyetleri, mobilyaların kesintisiz ve zorlanmadan çalışmasını sağlar. Bununla birlikte, alüminyum profilin dekoratif işlevini unutmayalım. Genellikle yüksek estetik özelliklere sahiptir, farklı şekil ve renklerde üretilmektedir. Bu nedenle, bu tür ürünlerin yardımıyla sadece yüksek işlevselliğe sahip mobilyalar sağlamak değil, aynı zamanda görünüşte daha çekici hale getirmek de mümkündür. Mobilya tiplerinin imalatında farklı ebat, şekil, renkte alüminyum profiller kullanılmaktadır.

Alüminyumun bir diğer özelliği parlak olmasıdır. Bu özelliği sayesinde şık bir görünüm kazandırdığı için dekoratif amaçlı mobilya ve süs eşya yapımında da kullanılmaktadır. Alüminyum dayanıklı bir üründür. Dayanıklı olması sebebiyle inşaat sektöründe dış cephe kaplama işlemlerinde de oldukça fazla tercih edilmektedir. Birçok alanda kullanılmakta olan alüminyum oldukça önemli bir elementtir.

Ersaş Alüminyum, bir Gözeler Holding kuruluşudur.