Haberler

Alu Art / HAZİRAN / 2018 / Ersaş Alüminyum Turkeybuild İstanbul Fuarı’na 2 Ayrı Stant ile Katıldı.


Ersaş Alüminyum A.Ş.
 
 
 

Ersaş Alüminyum A.Ş., Tüyap Kongre ve Fuar Merkezinde, 08 - 12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Turkeybuild İstanbul Fuarı’na 2 ayrı stant ile katıldı. Dünyada da bir ilk olan PAL System pencere profili ile marka bilinirliğinden söz ettirmeye devam eden Ersaş Alüminyum, Turkeybuild İstanbul’da ziyaretçilerini ağırladı.
1978’den bu yana düzenlenen ve yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren Türkiye’nin en büyük ve en önemli Yapı Fuarı olma özelliğini taşıyan Turkeybuild İstanbul’da Ersaş Alüminyum A.Ş. stantları yoğun ilgi gördü. Fuarı ziyaret eden yurtiçi ve yurtdışı inşaat sektörü profesyonelleri dünyada da bir ilk olan PAL System pencereye diğer pencerelerden çok farklı olmasından dolayı oldukça ilgi gösterdi. PAL System’in destek saçsız kompozit profilinin 100 Kg yük ağırlığında, takviyeli PVC Profilin 25mm esnemesine karşılık PAL profilin 10,5mm esneyebildiği global ziyaretçiler tarafından fuar boyunca deneyimlenerek şaşkınlıkla karşılandı. Yapılan rüzgar ve ısı geçirgenlik testleri ile katılımcılar Ersaş ürünlerinin kalitesine tanıklık etti. Ersaş Alüminyum A.Ş.’nin davetlisi olarak fuara katılan Tiyatro Sanatçısı, Sayın Fatih MÜHÜRDAR Meddah Sunumuyla ve Türk Halk Müziği Sanatçısı Sayın Selahattin ALPAY, fuar boyunca Ersaş stantlarını ziyaret eden katılımcılara keyifli anlar yaşattı. 

Ersaş Aluminum has attended to Turkeybuild Istanbul Fair with 2 Separate Stands Ersaş Aluminum has attended to Turkeybuild Istanbul Fair, which was held between the dates 08 - 12 May in Tüyap Congress and Exhibition Center with 2 Separate Stands. Ersaş Aluminum continues to make an indelible impression with its brand awareness on PAL System window profile which is a first in the world, and welcomed their visitors in Turkeybuild Istanbul.