Haberler

ALU ART / EKİM / 2017 / Alüminyum, PAL System Serileriyle Ay Yıldızlı Türk Bayrağını Dünyada da Dalgalandırıyor..


Ersaş Alüminyum A.Ş.
 
 
 

Alüminyum, PAL System Serileriyle Ay Yıldızlı Türk Bayragını Dünyada da Dalgalandırıyor Ersas Alüminyum, yapı ve insaat teknolojileri alanında dünyanın en önemli fuarlarından birisi olan Batimat Paris 2017’de grup sirketleri ve prestijli markası Ersas PAL System A.S. ile yer aldı.

Iki yılda bir düzenlenen Paris Yapı ve Inşaat Teknolojileri Fuarı, yapı ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren dünyanın en seçkin markalarını bir araya getiriyor. Dünyada da bir ilk olan PAL System pencere profili ile marka bilinirliginden söz ettiren Ersaş Pal System AŞ., başarı grafigini yükseltmeye devam ediyor. “Firmamızın gündeminde bu yılda sadece çok çalışmak ve başarı, sonsuz başarı var” diyen Ersaş PAL System A.Ş. Murahhas Yöneticisi Esat ERDURAK, Batimat Paris 2017’de onlarca ülkeden yüzlerce konuk agırladıklarını dile getirdi.

“Ay Yıldızlı Türk Bayragımızı Paris’de de Dalgalandırmanın Gururunu Yaşıyoruz”

ERDURAK; “Sektörel fuarlar, o sektörde faaliyet gösteren firmaların kendilerini

dünyaya tanıtma fırsatı buldukları en önemli organizasyonlardır. Ersaş Alüminyum olarak; markamızı gerek yurt içi, gerekse yurt dışı fuarlarda tanıtarak, PAL System serilerimizi ziyaretçilerle birebir görüşmelerle anlatma fırsatı buluyoruz” dedi. Ayrıca Batimat Paris 2017’de yüzde yüz Türk sermayeli bir Türk markası olarak yer almanın mutlulugunu ve ay yıldızlı Türk bayragını Paris’de de dalgalandırmanın onur ve gururunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.

Batimat Paris’de PAL System Serisi Tanıtıldı

Ersaş Alüminyum; sektörün önde gelen firmalarının ve temsilcilerinin buluştugu fuarda en son teknolojilerin kullanıldıgı ve pazarın ihtiyacı dogrultusunda geliştirilip, üretilen yeni PAL System Serisini tanıttı.

Ersaş PAL Demonte System ve Teknik Uygulama Kolaylıgı Dikkat Çekti

Ilk defa Batimat Paris Fuarı’nda sergilenen PAL Demonte System global ziyaretçiler tarafından dikkat çekti. Tüketicinin Ersa PAL Demonte System ile 20 dk’da kendi penceresini yapabilecegi uygulamalı şekilde gözler önüne serildi. Etkinlik kapsamında Kingfişher Yapı Marketler firması ile PAL Demonte System prensip anlaşması yapıldı. Ersaş PAL System A.. Murahhas Yöneticisi Esat ERDURAK, stantta ziyarette bulunan yurt dışı müterilere test cihazı ile rüzgâr yükü hesaplamaları yaparak, test sürecini uygulamalı olarak ilgi ve dikkatlere sundu.

Yapı market bayileri için hazırlamış oldukları hazır pencere satış ve sunumlarını da sektör profesyonelleri ile paylaşma fırsatı yakalayan Ersaş Alüminyum; baarılı bir fuar organizasyonuna daha Ersaş imzasını attı.

Ersaş Alüminyum wakes up Moon Star Turkish Flags in the World with PAL System Series Ersaş Alüminyum is one of the most important fairs of the world in the field of construction and construction technologies. Batimat Paris 2017 group companies and prestigious brand Ersaş PAL System A.Ş. with.