Alüminyum Mimari Sistemler

Ersaş Alüminyum A.Ş.

ES 40 Isı Yalıtımlı Sürme Serisi

 1. MANZARA GÖRSELİ OLAN PROJELERDE UYGULAMA ÖZELLİĞİ…
  ES 40 Sürme serisi profil detaylarının ince ve estetik özelliğinden dolayı manzara bozmayarak estetik yapılarda tercih sebebi olmaktadır.
 2. ISI YALITIM BARİYER SAYASİN KUSURSUZ BİR ISI YALITIM ÖZELLİĞİ
  Isı yalıtım bariyeri sayesinde dışarıdan gelen soğuk hava ile içeride bulunan sıcak hava kesinlikle temas etmez. Böylece terleme yapmaz ve kusursuz bir ısı yalıtımı sağlanır.
 3. SES ,ISI VE SU İZOLASYONU KESİN ÇÖZÜM İMKANI…
  Su ve Hava sızdırmazlığa yönelik detaylar özel olarak düşünülmüştür.Mükemmel izolasyon sağlayan orta kitleme contaları kullanılmıştır.
 4. JALUZİ UYGULAMA ÖZELLİĞİ…
  32mm cam boşluğu arası için özel cam çıta profili ile cam içi jaluzi uygulanması ile iç mekanlarda dekoratif bütünlük sağlıyor.
 5. 45 DERECE CAM ÇITASI UYGULAMA ÖZELLİĞİ…
  Türkiye’de ve Dünyada bir ilk 45 derece kesim, Alüminyum cam çıtası geçme sistemi ve formu sayesinde Alüminyum pencereler de daha dekoratif ve estetik bir görünüm sağlıyor…
 6. KUSURSUZ KÖŞE BİRLEŞİM ÖZELLİĞİ…
  Ekspres makine sistemi ile pencereler kusursuz ve sorunsuz köşe birleşimi ile daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır…
 7. AYARLI PERVAZ UYGULAMA ÖZELLİĞİ…
  Özel tasarım geçme pervaz yatağı sayesinde pencere montajından sonra oluşan duvar bozukluk görselleri kapatır. Boyadan sonra takılabilen ayarlı pervaz ile mimari görünüm ve pencere ile bütünlük sağlıyor.
 8. ZENGİN RENK SEÇENEKLERİ…
  Projelere estetik , nostaljik olgusunu yaşatan yüzey işlem ve Kaplama seçenekleri sayesinde , yanına yaklaşınca elementinin Alüminyum olduğunu hissettiren profil seçenekleri sunmaktadır.
Ersaş Alüminyum, bir Gözeler Holding kuruluşudur.